WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk - Portali 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Tema Fundit
» BOOBLE OFF
Fri Dec 31, 2010 9:08 pm nga Ardit

» TRUE COVER
Fri Dec 31, 2010 9:06 pm nga Ardit

» AB CIRCLE PRO
Fri Dec 31, 2010 9:04 pm nga Ardit

» BARCELONA VITIN E ARDHSHËM NË KROACI
Fri Dec 31, 2010 8:54 pm nga Ardit

» KASILLAS DHE FIGO NDIHMOJNË FËMIJËT
Fri Dec 31, 2010 8:54 pm nga Ardit

» MESSI & RONALDO = 109 GOLA
Fri Dec 31, 2010 8:52 pm nga Ardit

» CHL – KOPENHAGA DHE RUBIN PËR POZITËN E DYTË NË GRUPIN D
Fri Dec 31, 2010 8:50 pm nga Ardit

» VAZHDON GARA MES MESIT DHE RONALDOS
Fri Dec 31, 2010 8:49 pm nga Ardit

» HASANI MBETET TE SHKENDIJA
Fri Dec 31, 2010 8:48 pm nga Ardit

» MAXWELL: DUAM MË SHUMË TITUJ
Fri Dec 31, 2010 8:47 pm nga Ardit

Poenat Ne Kuiz
Ardit - 2 poena tjeret ka 0 poena
Fernando Torres & Fabregas ne Barcelone ?
Fri Dec 31, 2010 5:44 pm nga HackeR-BesartTabloidi anglez ‘Sunday Mirror’ publikon sot se Barcelona po përgatit sulmin për të marrë në merkaton e verës së ardhshme futbollistët Cesc Fabregas dhe Fernando Torres.

Barcelona do të ishte në gjendje të blinte lojtarët e kombëtares spanjolle tani që ka lidhur marrëveshjen me “Qatar Foundation” dhe do ishte e …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
City, 100 milionë euro për Iniestën
Fri Dec 17, 2010 6:35 pm nga HackeR-Besart


Manxchester City, klubi i drejtuar nga Sheiku Al-Mansour, po përgatit një ofertë kolosale prej 100 milion eurosh për yllin e Barcelonës, Andres Iniesta. Mesfushori konsiderohet prej anglezëve si më i miri në botë në rolin e tij.Një burim brenda klubit katalanas, i pyetur për lajmin, deklaroi në shtypin spanjoll: “Iniesta …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Kjo familje ndanë shtëpinë me 80 kafshë
Sat Dec 04, 2010 4:11 pm nga HackeR-Besart


Familja Hewitt nga Morley në afërsi të Leedsit, në Britaninë e Madhe, e ndan shtëpinë me 80 kafshë ekzotike. Gjarpinjtë, hardhucat dhe zogjtë janë si anëtarë të familjes.

Alan dhe Heather Hewitt në koleksionin e tyre kanë 20 gjarpinj, 15 reptilë, 25 gjitarë dhe disa lloje zogjsh, transmeton MIA.

Fëmijët e tyre Abigail, …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Dzeko, pas tij edhe Reali
Sat Dec 04, 2010 4:09 pm nga HackeR-Besart


Problemet e Gonzalo Higuain dhe qëndrimi i tij dy muaj larg fushave, ndryshojnë strategjinë e Realit të Madridit. Sipas shtypit spanjoll, klubi kryeqytetas ka vendosur ti gjejë një zëvendësues argjentinasit në merkaton e janarit dhe Jose Mourinho ka vënë gishtin mbi Edin Dzekon, si objektivin numër 1. 24-vjeçari, sulmues i …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Barcelona me 5 gola porosit Mbretërit
Tue Nov 30, 2010 1:06 pm nga HackeR-Besart


Përfundon takimi midis Barcelonës dhe Realit të Madridit ku Barcelona ka shkatërruar Realin 5-0. Dy gola të shpejtë të Xavit në minutën e 10 dhe Pedro në minutën e 19 kanë hedhur Knock Out Realin e Mourinhos I cili nuk ka rregjistruar asnjë moment të mirë në këtë sfidë.

Në pjesën e dytë katalanasit shënojnë edhe 2 …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Edhe fëmijët dëshirojnë iPad
Sat Nov 27, 2010 4:47 pm nga HackeR-Besart
Rezultat interesant i një hulumtimi të bërë nga kompania Nielsen. Objekti i hulumtimit ishte se cilën pajisje teknike e dëshirojnë për dhuratë të fundvitit, fëmijët në SHBA me moshë prej 6 deri në 12 vjeç.

Vendin e parë në mesin e 17 pajisjeve të ofruara e zuri iPad të cilin e dëshiruan 31 për qind e fëmijëve.[ Më shumë ]
Komentet: 0
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 9 më Mon Jun 19, 2017 10:13 am
Top posters
HackeR-Besart (113)
 
Ardit (102)
 
Forumi Kontrollohet nga
Forumi Kontrollohet Nga : Hacker-Besart besart_96@live.com