WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fox: Enderroj te jem pjese e filmit "The Lost Boys"

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: Fox: Enderroj te jem pjese e filmit "The Lost Boys"   Tue Dec 14, 2010 12:56 pm

Roli i ëndrrave për Megan Fox do të ishte ai në filmin “The Lost Boys”, por ajo pranon se do të urrente nëse realizohet një version i ri i këtij filmi. Aktorja e filmit “Jonah Hex” është fanse e zjarrtë e komedisë horror të vitit 1987, që ...... kishte për protagonist Kiefer Sutherland, Corey Feldman dhe Corey Haim dhe përkundrejt faktit se roli në këtë film është ëndërr për Fox, ajo thotë se një version i ri do të shkatërronte origjinalin. “Ata nuk mund ta bëjnë përsëri sepse do ta shkatërronin atë, por gjithnjë më ka pëlqyer ‘The Lost Boys’. Karakteri femëror nuk ishte dhe aq i mirë, por nëse do ta ndërronin karakterin mashkullor me atë femëror, atëherë do të doja të isha unë protagoniste. Unë jam rritur me atë film. Ka diçka magjike për të tek unë”, ka thënë bukuroshja Fox.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fox: Enderroj te jem pjese e filmit "The Lost Boys"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Yjet/Stars-
Kërce tek: