WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shpat Kasapi: Feja Islame është një lloj disipline në jetën time

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: Shpat Kasapi: Feja Islame është një lloj disipline në jetën time   Tue Dec 14, 2010 12:57 pm

Prej disa kohësh po përjeton një ndjesi që do të donte ta konsolidonte më tej. Është i lumtur, dhe angazhimet më në vëmendje të tij po i ecin mjaft mirë. Shpat Kasapi, këngëtari nga Maqedonia aq i dashur dhe i adhuruar nga vajzat shqiptare e më gjerë, tregon për herë të parë gjithë të vërtetën mbi vajzën që simpatizon aq shumë. Njohja e tyre, preferencat dhe tërheqja pas njëri-tjetrit. Këto dhe shumë detaje të tjera rreth djalit maqedonas në një intervistë ekskluzive për “Bluetooth”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shpat Kasapi: Feja Islame është një lloj disipline në jetën time
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vera Kurti:Dhimbjet e mesit dhe disa keshilla per ti lehtesuar ato..!
» AVDI MAXHUNI:Shefqet Krasniqi, themeluesi i pare i xhihadit islamik ” shqiptar!”
» Gladiola Busulla: Poezia është njëlloj si dielli, ajri, uji
» Ç’ ËSHTË NJERIU? CILA ËSHTË ORIGJINA? ÇFARË LLOJ SHORTI KA AI?
» FEJA NË FJALORIN E GJUHËS SË SOTME SHQIPE, Shkruan: Mexhid YVEJSI, Gjakovë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Yjet/Stars-
Kërce tek: