WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Justin Bieber, më i kërkuari në Google

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: Justin Bieber, më i kërkuari në Google   Tue Dec 14, 2010 12:59 pm

Nëse jeni pyetur se çka kanë të përbashkët Justin Bieber dhe Beshiktash, përgjigjen mund ta gjeni në raportin e Google për emrat dhe nocionet më të kërkuara në këtë kërkues interneti gjatë vitit 2010.

Google ka analizuar me miliarda kërkime dhe i ka krahasuar ato rezultate me vitin 2009 për të identifikuar trendet.

Është interesante se klubi turk i futbollit Beshiktash me numrin e klikimeve gjendet menjëherë pas tërmetit në Haiti, i cili është në vendin e parë sa i përket kërkimit të lajmeve nga ana e përdoruesve të internetit në botë.

Vizitorët Google i ka interesuar edhe rrjedhja e naftës në Gjirin e Meksikës, pastaj pluhuri vullkanik në Islandë, dieta r e Hcg, sëmundja e kolerës që u shfaq tash së fundi në Haiti...Në mesin e më të kërkuarave është edhe pyetja “si të përgatisë sushi", por në gjuhën ruse, pastaj starleta e njohur televizive Kim Kardashian, këngëtarja Katy Perry, Eminemi...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Justin Bieber, më i kërkuari në Google
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: Programe & Mesime :: Teknologji,Informatik-
Kërce tek: