WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 BMW X3, sjell kënaqësi në timon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: BMW X3, sjell kënaqësi në timon   Tue Dec 14, 2010 1:00 pm

BMW X3 i ri prezanton pasardhësin e modelit tejet të shitur dhe është prodhuar për të krijuar një dimension të ri në kënaqësinë e vozitjes në klasën e makinave sportive të terrenit.

Ndryshe nga modeli paraprak, X3 i ri vendos kufij të ri sa i përket efikasitetit, derisa në të njëjtën kohë e rrit rehatinë në vozitje. Dizajni i BMW X3 të ri, paraqet kombinimin e BMW-s tipike nga seria X dhe siluetat e tërhequra në mënyrë dinamike.

Falë brendisë gjithëpërfshirëse dhe nivelit të lartë të përshtatjes së interierit, është e mundur përshtatja e rehatisë së rrugëtimit si dhe kapacitetet e transportit, kështu që përmbushin çdo nevojë. Teknologjia e tërheqjes me katër rrota xDrive, jo vetëm që i jep tërheqje të optimizuar, por në veçanti është përshtatur që të mundësojë dinamikë të shtuar në vozitje. BMW X3 e re ofron kualitetet më bashkëkohore në përputhje me gjithanshmërinë e pa kompromis, duke bashkuar kënaqësinë në vozitje, me rehatinë, funksionalitetin dhe elegancën.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
BMW X3, sjell kënaqësi në timon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: Programe & Mesime :: Teknologji,Informatik-
Kërce tek: