WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Arrestohet pronari i TV 'A1' Velija Ramkovski

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: Arrestohet pronari i TV 'A1' Velija Ramkovski   Sat Dec 25, 2010 11:17 am

Arrestohet pronari i TV A1 Velija Ramkovski. Pak para orës 23 siç njoftojnë nga TV A1, njësiti policor ‘Alfa’, nga hapësirat e TV A1 ka privuar pronarin e këtij televizioni zotin Velija Ramkovski. Bashkë me Ramkovskin është arrestuar edhe drejtoresha e TV A1 Aneta Koçishki si dhe disa persona tjerë të punësuar gjithashtu në TV A1. Ramkovski lajmin se do të arrestohet e ka pranuar derisa ka qenë në darkë me deputetin Fijat Canovski me të cilin janë në lidhje miqësie. Sipas Canovskit menjëherë pasi Ramkovski ka pranuar lajmin për arrestimin e tij është nisur drejtë TV A1, për tu inkuadruar në lajmet e orës 23 dhe për të bërë me dije se nuk ka nevojë që policia ta arreston në mënyrë spektakulare, por se ai vetë po që se është e nevojshme do të paraqitet në polici. Ndryshe arrestimi i Ramkovskit pasoi një muaj pas ndërhyrjes që ndodhi në Pero Nakov pa numër. Për shkaqet e arrestimit të Ramkovskit, më gjerësisht do t’ju njohim në edicionet e nesërme informative. AlsatArrestohet pronari i TV A1 Velija Ramkovski. Pak para orës 23 siç njoftojnë nga TV A1, njësiti policor ‘Alfa’, nga hapësirat e TV A1 ka privuar pronarin e këtij televizioni zotin Velija Ramkovski. Bashkë me Ramkovskin është arrestuar edhe drejtoresha e TV A1 Aneta Koçishki si dhe disa persona tjerë të punësuar gjithashtu në TV A1. Ramkovski lajmin se do të arrestohet e ka pranuar derisa ka qenë në darkë me deputetin Fijat Canovski me të cilin janë në lidhje miqësie. Sipas Canovskit menjëherë pasi Ramkovski ka pranuar lajmin për arrestimin e tij është nisur drejtë TV A1, për tu inkuadruar në lajmet e orës 23 dhe për të bërë me dije se nuk ka nevojë që policia ta arreston në mënyrë spektakulare, por se ai vetë po që se është e nevojshme do të paraqitet në polici. Ndryshe arrestimi i Ramkovskit pasoi një muaj pas ndërhyrjes që ndodhi në Pero Nakov pa numër. Për shkaqet e arrestimit të Ramkovskit, më gjerësisht do t’ju njohim në edicionet e nesërme informative. Alsat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Arrestohet pronari i TV 'A1' Velija Ramkovski
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Lajme-
Kërce tek: