WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Liverpool interesohet për Ronaldinho

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: Liverpool interesohet për Ronaldinho   Sat Dec 25, 2010 11:25 am

Liverpool është e interesuar në blerjen e brazilianit Ronaldinho në merkaton e janarit.

Sipas ‘Daily Star’, futbollisti i Milan duhet të reduktojë rrogën e tij vjetore prej 9 milionë eurosh nëse do të transferohet në “Anfield Road”.

Braziliani nuk po kalon një moment të mirë tek ekipi kuqezi duke mos u nisur titullar në shtatë ndeshjet e fundit të Milan. Gjithashtu, festat e tij deri në orët e vona kanë ngjallur kritika në klub.

Trajneri i Liverpool, Roy Hodgson, kërkon që lojtari të huazohet nga Milan deri në qershorin e ardhshëm kur i skadon kontrata me kuqezinjtë dhe më pas, duke parë rendimentin e ofruar, Liverpool mund t’i propozojë nënshkrimin e një kontrate të gjatë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Liverpool interesohet për Ronaldinho
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: