WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Inzaghi: Paloschi zëvendësimi im ideal

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: Inzaghi: Paloschi zëvendësimi im ideal   Sat Dec 25, 2010 11:26 am

Sulmuesi i Milanit, Pippo Inzaghi, thotë se Alberto Paloschi është njeriu i duhur për ta zëvendësuar atë.

Një varg lojtarësh janë përmendur si alternativa të mundshme për Inzaghin, por vetë lojtari mendon se sulmuesi i Parmës do të ishte zëvendësimi ideal i tij.

“Nëse unë duhet të zëvendësohem, atëherë nuk ka asgjë më të mirë se Paloschi – edhe pse ai vjen nga lëndimi”, ka thënë 37-vjeçari.

Paloschi, i cili aktivizohet për përfaqësuesen U-21 të Italisë, aktualisht është pronë e përbashkët e Milanit dhe Parmës
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Inzaghi: Paloschi zëvendësimi im ideal
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Një orë mësimi në një shkollë të mesme amerikane, rreth krijimtarisë së shkrimtares Kozeta Zylo
» Kosova, vend i vogël me resurse të mëdha
» Shazim Mehmeti: NJË COPË STOF PËR PANTALLONA (për Prishtinën, në vend të një balade)- tregim
» Në vend të reagimit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: