WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 hasa dhe hysa ne nju jork

Shko poshtë 
AutoriMesazh
HackeR-Besart
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 113
Web Page : 335
Join date : 13/11/2010
Age : 22

MesazhTitulli: hasa dhe hysa ne nju jork   Sat Dec 25, 2010 12:42 pm

Ne kohen e bombardimit te kullave hasa dhe hysa rastesisht ne Nju-Jork, afer ndertesave.
Meqe keta ishin te fort, hasa ka hyr mbrenda ne ndertes,kurse hysa i ka pritur posht njerzit qe i shpetonte hasa, kur e ka hellur prej lart hasa zezakun, hysa nuk e ka pritur posht, dhe hasa i nevrikosun e qorton hysen i cili ia kthen…
po ti ore mos mi gjuj ata te shkrumuarit se e ka pas puna tyre!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albanian-boys.tk
 
hasa dhe hysa ne nju jork
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: Interesante ..! :: Barcoleta-
Kërce tek: