WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 “ZGJOHU!”promovoi klipin për Nënë Terezën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: “ZGJOHU!”promovoi klipin për Nënë Terezën   Sat Dec 25, 2010 4:10 pm

Video klipi për këngën 'Një shekull dashuri' , është realizuar nga Lëvizja ZGJOHU! me rastin e 100 vjetorit të lindjes së bijës më të madhe të kombit, humanistes dhe nobelistes shqiptare Gonxhe Bojaxhiu- Nëna Terezë. Promovimi i këtij videoklipi është bërë të enjten në mbrëmje (26.08.2010) në “Caffe Exclusive” në Çarshinë e Vjetër në Shkup. Kënga është kënduar nga Ardian Poloska, Selami Kolonja, Besiana Mehmedi, Mustafa Ymeri, Laura Krliu, Berkan dhe Valon Suma.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
“ZGJOHU!”promovoi klipin për Nënë Terezën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Yjet/Stars-
Kërce tek: