WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

  Shkarko MP3 te huaja duke perdorur Youtube

Shko poshtë 
AutoriMesazh
HackeR-Besart
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 113
Web Page : 335
Join date : 13/11/2010
Age : 22

MesazhTitulli: Shkarko MP3 te huaja duke perdorur Youtube    Fri Dec 31, 2010 5:01 pm

Tashme ekziston nje mundesi shume e lehte per te shkarkuar mp3 nga videot e YouTube. Sic e dime ne YouTube gjenden miliona kenge dhe gati cdo gje qe kerkohet mund te gjendet atje.

Ne kete menyre nese ju nevojitet nje kenge per ta shkarkuar ne kompjuterin tuaj nevojitet thjeshte qe te shkoni ne YouTube.com ta kerkoni kengen qe deshironi dhe ta shkarkoni ate si Mp3.

Per te bere kete duhet te keni te instaluar Mozilla Firefox ne PC tuaj dhe te perdorni ate si Shfletues (Browser). Nese nuk e keni Firefox, atehere mund ta merrni nga ketu: http://www.mozilla.com/en-US/

Pasi te keni instaluar Firefox-in ju nevojitete pastaj nje shtojce e cila mundeson kthimin e videove te Youtube ne MP3. Per te shkarkuar kete shtojce klikoni lidhjen qe vijon: http://www.video2mp3.net/firefox/youtube2mp3.xpi

Pasi keni bere keto dy gjera jeni gati te shkoni ne Youtube dhe te shkarkoni cdo gje deshironi.
Shikoni imazhin e meposhtem per te pare se si do te duken videot dhe ku gjendet linku per shkarkimin e MP3.E gjithe procedura mund te duket e komplikuar, por ne fakt nuk eshte fare. Ju nevojitet vetem shkarkimi i Firefox dhe i shtojces per Mp3-te.
Kush ka paqartesi mund te shkruaje ketu pa problem dhe ia shpjegoj me ne detaje nese eshte e nevojshme.

Zeri: http://www.zeriyt.com/shkarko-mp3-te-huaja-duke-perdorur-youtube-t54919.0.html#ixzz19hKJxUeK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albanian-boys.tk
 
Shkarko MP3 te huaja duke perdorur Youtube
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: Interesante ..! :: Mp3 Music e Huaj.-
Kërce tek: