WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ozil: Jam te klubi më i mirë në botë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
HackeR-Besart
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 113
Web Page : 335
Join date : 13/11/2010
Age : 22

MesazhTitulli: Ozil: Jam te klubi më i mirë në botë   Fri Dec 31, 2010 5:48 pm

Mesfushori i Real Madridit, Mesut Ozil, ka pohuar se ai është duke u kënaqur maksimalisht me jetën në Madrid, te klubi i cili thotë se është më i miri në botë.

“Unë jam adaptuar shumë shpejtë që prej se erdha këtu. Unë kam pasur mbështetjen e familjes dhe gjithçka shkoi pa problem. Gjithçka duket familiare. Stërvitjet janë serioze, por ne kënaqemi edhe jashtë fushës”.

“Jam shumë i lumtur që iu bashkova klubit më të madh në botë, por unë kam ende ëndrra të cilët dua t’i realizoj. Unë nuk kam fituar asnjë titull ende, ndërsa Mourinho më ka thënë se më dëshiron në ekip me çdo kusht. Ai më bindi mua dhe ja ku jam. Real Madridi dëshiron të arrijë suksese dhe kjo është e mundur vetëm nëse të gjithë në ekip përkrahin njëri tjetrin”, u shpreh Ozil.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albanian-boys.tk
 
Ozil: Jam te klubi më i mirë në botë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: