WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 RENOVA PËRFUNDOI BLERJET

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: RENOVA PËRFUNDOI BLERJET   Fri Dec 31, 2010 8:39 pm

Krahas asaj që merkatoja dimërore në futbollin e Maqedonisë do të fillojë pas dy ditëve, kampionët aktual të vendit në futboll Renova me tre ffutbollist të rinjë të angazhuar : Genc Iseni, Kire Stepanovski dhe Dragan Trajvski i ka dhënë fund merkatos dimërore. Sipas asaj që thotë drejtori sportiv Lirim Saiti, Renova mund të futet në merkato vetëm nëse do t’ju ofrohet ndonjë futbollist cilësor i cili që nga dita e parë e angazhimit të tij do të futej në konkurrencë për të qenë pjesë e ekipit të parë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
RENOVA PËRFUNDOI BLERJET
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: