WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 GUARDIOLA ME SHUMË PROBLEME NË MBROJTJE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: GUARDIOLA ME SHUMË PROBLEME NË MBROJTJE   Fri Dec 31, 2010 8:41 pm

Kapiteni i Barcelonës, Karles Pujoll do të mungoj nga 7-10 ditë nga fushat e futbollit pas dëmtimit të këmbës së djathtë që morri në ndeshjen mes Kataunjës dhe Hondurasit. Ky lajm nuk është mirëpritur nga trajneri Pep Guardiola i cili për ndeshjen e rradhës me Levanten nuk do të mund të llogarisë edhe në shërbimet e Zherard Pikes I cili do të pauzoj për shkak kartonëve si dhe në shërbimet e mbrojtësit argjentinas Gabi Milito I cili ende është I lënduar. Kështu për ndeshjen me Levanten Erik Abidal do të ketë rolin e qendërmbrojtësit, ndërsa për një vend në anën e majtë do të konkurojnë futbollistët e rinj si Mark Bartra dhe Andreu Fontas. Përforcimi më i ri Ibrahim Afellaj skuadrës do ti bashkëngjitet më 3 janar, Messi nga ana e trajnerit Guardiola ka marrë një pushim më të gjatë dhe ai ndodhet për pushime në Argjentinë, ndërsa Hefren Suarez ende nuk është i gatshëm për lojë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
GUARDIOLA ME SHUMË PROBLEME NË MBROJTJE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Anë të mira dhe më shumë pasoja negative
» Besi Bekteshi: Falja nuk është kulturë e demokracisë shqiptare, por standard që nuk do ta plotësojmë edhe për shumë vite
» Kush Tradhëton më shumë Femra apo Mashkulli ?
» FJALIMI i Azem Hajdarit në vitin 1992: Unë di shumë, ndaj duhet të zhdukem. Jam viktimë e kësaj diktature të re
» Drita Fejza:DITA MË ËSHTË PAK NATA SHUM E GJATË...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: