WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 MAXWELL: DUAM MË SHUMË TITUJ

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: MAXWELL: DUAM MË SHUMË TITUJ   Fri Dec 31, 2010 8:47 pm

Mbrojtësi i Barcelonës, Maxwell beson se është me rëndësi që klubi ta harrojë të kaluarën dhe të fokusohet vetëm në fitimin e sa më shumë titujve në të ardhmen.
“2010 ishte vit i mrekullueshëm, por ka ende hapësirë për t’u përmirësuar. Ne duhet të shikojmë përpara, ne luajmë futboll të mirë, por gjithmonë mund të përmirësohemi”.
“Ne nuk mund të jetojmë me të kaluarën, ne duhet t’ia vëmë vetes sfida të reja dhe të kërkojmë më shumë tituj. Sfida jonë është që të fitojmë çdo garë në të cilën hymë. Është shumë e vështirë, por ne duhet të jemi shumë të përgatitur”, potencoi Maxwell për AS.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
MAXWELL: DUAM MË SHUMË TITUJ
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: