WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 BARCELONA VITIN E ARDHSHËM NË KROACI

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: BARCELONA VITIN E ARDHSHËM NË KROACI   Fri Dec 31, 2010 8:54 pm

Barcelona në sitin e saj zyrtar e bëri publike itenerarin e përgatitjeve për vitit e ardhshëm. Verën e 2011-tës, kampioni I actual spanjoll do të qëndrojë në SHBA, Kroaci dhe Gjermani. Sipas itenerarit të publikuar Barcelona më 30 korrik do të qëndrojë në Uashingotn ku do të zhvillojë një ndeshje kontrolluese me Manchester United, ndërsa më 3. Gusht në Miami do të përballet me Milanin. Tre ditë më vonë në Dallas do të luaj kundër ekipit America ( Meksiko). Para kësaj “katalonasit” do të jenë mysafir të Hajdukut në Split dhe dy ndeshje kontrolluese do ti zhvillonin në turneun që do të zhvillohet në Munich. Në Barcelonë, besojnë se nga turneu verror do të përfitojnë reth tetë milion dollarë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
BARCELONA VITIN E ARDHSHËM NË KROACI
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: