WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Beckenbauer: Botërori në janar-shkurt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
HackeR-Besart
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 113
Web Page : 335
Join date : 13/11/2010
Age : 22

MesazhTitulli: Beckenbauer: Botërori në janar-shkurt   Sat Dec 04, 2010 4:05 pm

Franz Beckenbauer, pjesëtar I stafit organizativ të Fifas, hedh një ide interesante. Të zhvillohet botërori i vitit 2022 në Katar, në muajt e janarit dhe shkurtit dhe jo si zakonisht, qershor –korrik, përderisa lojtarëve dhe tifozave nuk u shkon mirë vapa e Katarit. “Në verën e Katarit, janë temoeratura shumë të larta dhe do të shpenzohej shumë për klimatizimin e stadiumeve”, ka thënë Beckenbauer.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albanian-boys.tk
 
Beckenbauer: Botërori në janar-shkurt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: