WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Do të grabitim Ronaldon në Katar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
HackeR-Besart
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 113
Web Page : 335
Join date : 13/11/2010
Age : 22

MesazhTitulli: Do të grabitim Ronaldon në Katar   Sat Dec 04, 2010 4:06 pm

Hija e Al-Quaedas shtrihet edhe në botërorin e 2022 në Katar. Në këto orë, mesazhe të pafundme të ekstremistëve islamikë në ëeb po bëjnë që të shtohet alarmi tek ekspertët e antiterrorizmit. Finalja e kupës së botës në Katar do të jetë më entuziasmantja që do të mbahet ndonjëherë. Futbollisti portugez, Cristiano Ronaldo do të sulmohet dhe kompeticionin do ta fitojë Al-Quaeda”. Kërcënimet nuk lënë pa prekur as Rusinë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albanian-boys.tk
 
Do të grabitim Ronaldon në Katar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: