WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Allegri dërgon Dinho në pankinë për herë të shtatë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
HackeR-Besart
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 113
Web Page : 335
Join date : 13/11/2010
Age : 22

MesazhTitulli: Allegri dërgon Dinho në pankinë për herë të shtatë   Sat Dec 04, 2010 4:07 pm

Allegri në vigjilje të sfidës kundër Brescias kthehet të flasë për Ronaldinhon, i cili është dërguar në pankinë për herë të shtatë rradhazi. “ Them vetëm që tek Milani duhet të qëndrojnë ata lojtarë që kanë dëshirë të qëndrojnë. Rezultatet varen nga cilësia teknike dhe nga motivacioni që kihet përbrenda. Të mbash lojtarët pa dëshirë është jo efikase. Unë, por mbi të gjitha klubi, nuk mban lojtarë pa dëshirë” mësohet të ketë thënë tekniku i Milanit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albanian-boys.tk
 
Allegri dërgon Dinho në pankinë për herë të shtatë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Luljeta Leshanaku - E HËNA NË SHTATË DITË

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: