WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pink: Më mungojnë sherret

Shko poshtë 
AutoriMesazh
HackeR-Besart
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 113
Web Page : 335
Join date : 13/11/2010
Age : 22

MesazhTitulli: Pink: Më mungojnë sherret   Sun Dec 05, 2010 1:28 pm

Këngëtaren Pink e ka marrë malli për “një sherr të vërtetë”.
Pink, e cila është në pritje të fëmijës së saj të parë, tregon se i mungojnë kohët kur njerëzit konfliktoheshin fizikisht kur kishin keqkuptime.

“Më mungon një sherr i vërtetë. Kam disa vite që nuk rrah dikë dhe më ka marrë malli”, u shpreh Pink për ‘The Sun’.

“Dua të them që para disa kohësh mund të godisje me grushta dikë dhe të nesërmen ishit përsëri shokë. Ndërsa sot futen në mes avokatët, proceset gjyqësore… gjërat janë bërë të mërzitshme”, shtoi këngëtarja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albanian-boys.tk
 
Pink: Më mungojnë sherret
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Yjet/Stars-
Kërce tek: