WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Guardiola: Ishte fitore e vështirë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: Guardiola: Ishte fitore e vështirë   Sat Dec 11, 2010 2:28 pm

Ne duhej të japim shumë mund për të fituar këtu. E para, do të doja të them se ky është viti i tretë që e kemi kaluar fazën e grupeve si fitues të grupit një ndeshje më herët. Përballjet si ajo kundër Copenhagen dhe Rubin Kazan kanë qenë shumë kërkuese. Ne sigurisht nuk jemi një ekip i pamposhtur".

"Sa i takon ndeshjes së sotme, jam ca i zhgënjyer me disa gjëra, si kur e humbëm posedimin, por ne e kontrolluam mirë ndeshjen përveç kur Cisse pati shansin e tij. Kjo mund të kishte ndryshuar kahen nëse Victor Valdes nuk do ta kishte mbrojtur; ai vazhdon të jetë pjesë e rëndësishme e ekipit", ka thënë Guardiola.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Guardiola: Ishte fitore e vështirë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Avni Rustemi ne syte e Eqerem bej Vlores
» Gani Geci i tregon Thaçit se fotografia e Rugovës ishte në odën e Adem Jasharit
» LDK-ja kujton heronjtë e saj, Beteja e Loxhës ishte betejë historike
» Agim Gashi: Presidenti Rugova ishte, është dhe do te mbetet arkitekti i pavarësisë
» Besim Muhadri: A ishte vrasja e Emin Durakut pjesë e skenarëve të komunistëve serbë dhe të shërbëtorëve të tyre në Kosovë?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: