WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mitrovicë, probleme me listat në 3 fshatra shqiptarë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: Mitrovicë, probleme me listat në 3 fshatra shqiptarë   Sun Dec 12, 2010 3:16 pm

Në tre fshatra shqiptarë në veri të Mitrovicës janë shfaqur probleme me listat zgjedhore. Në fshatrat Kushtovë, Çeraj dhe Bistricë, banorët janë duke votuar me kusht, si pasojë e mungesës së emrave nëpër lista. Probleme të ndryshme janë hasur edhe në disa qendra të tjera, ku votimi është hapur me vonesë.

Koalicioni i organizatave joqeveritare “Demokracia në Veprim” u bën edhe një herë apel subjekteve politike të respektojnë kodin e mirësjelljes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mitrovicë, probleme me listat në 3 fshatra shqiptarë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Lajme-
Kërce tek: