WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nis vaksinimi i të evakuuarve, nesër rihapen 12 shkolla

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: Nis vaksinimi i të evakuuarve, nesër rihapen 12 shkolla    Sun Dec 12, 2010 3:18 pm

Ditën e sotme, ka nisur edhe vaksinimi i 1900 familjeve të evakuuara që ndodhen të akomoduar në konvikte. Vaksinimi është bërë për të shmangur virozat e zakonshme të stinës. Ministria e Arsimit dhe Drejtoria rajonale arsimore në Shkodër ka njoftuar se ditën e nesërme, e hënë 13 dhjetor do të rifillojë mësimi në 12 shkolla që ishin mbyllur si pasojë e përmbytjeve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nis vaksinimi i të evakuuarve, nesër rihapen 12 shkolla
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Lajme-
Kërce tek: