WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Facebook planifikon ndryshim rrënjësor të dizajnit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: Facebook planifikon ndryshim rrënjësor të dizajnit   Sun Dec 12, 2010 3:20 pm

Pas ndryshimit të faqes së profilit javës së kaluar, jozyrtarisht mësohet se Facebook planifikon ndryshim rrënjësor të dizajnit në vitin 2011. Ashtu edhe siç mund të shihet në fotografinë e këtij lajmi (në të djathtë), dizajni i ri ruan thjeshtësinë e faqes aktuale por sjell shumë risi.

Në dizajnin e ri, linku i profilit, mesazhet dhe njoftimet do të vendosen në anën e djathtë të faqes. Statusi do të jetë në mes, ndërsa lkur klikohet mbi të, detajet do të paraqiten në anën e majtë. E njëjta gjë vlen edhe për komentet e një postimi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Facebook planifikon ndryshim rrënjësor të dizajnit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Lajme-
Kërce tek: