WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shkodër, liqeni tërhiqet 500 metra

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: Shkodër, liqeni tërhiqet 500 metra   Sun Dec 12, 2010 3:21 pm

Liqeni i Shkodrës është tërhequr më shumë se 500 metra nga zonat e përmbytura në Shkodër duke shënuar kështu një përmirësim të ndjeshëm të situatës së krijuar nga përmbytjet.

Zyrtarët e Shtabit të Emergjencës, lajmërojnë se rrugët gradualisht po bëhen të kalueshme për mjetet e rënda si pasojë e rënies së nivelit të ujit.
Dje pas mesdite dhe më pas gjatë natës, janë “zbuluar” trotuaret në shumicën e rrugëve të Shkodrës, të cilat ishin përmbytur nga uiji 40 cm deri në 80 cm prej mëse dhjetë ditësh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shkodër, liqeni tërhiqet 500 metra
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Lajme-
Kërce tek: