WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Incidenti i parë, sulmohet zyra e KFOR-it në Zubin Potok

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: Incidenti i parë, sulmohet zyra e KFOR-it në Zubin Potok   Sun Dec 12, 2010 3:22 pm

Ne rajonin e Mitrovicës raportohet incidenti i parë në Zubin Potok. Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Mitrovicës, Besim Hoti ka njoftuar se në Zubin Potok mbrëmë gjatë natës është sulmuar Zyra e KFOR-it danez. Gjatë këtij sulmi, persona të panjohur kanë lënë edhe një letër kërcënuese në të cilën kërcënohet Policia e Kosovës, EULEX-i dhe KFOR-i.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Incidenti i parë, sulmohet zyra e KFOR-it në Zubin Potok
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Lajme-
Kërce tek: