WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mihrija me të paren i tha "po" Naimit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: Mihrija me të paren i tha "po" Naimit   Sun Dec 12, 2010 3:30 pm

Pavarësisht peshës së kohës, këngëtarja e mirënjohur Mihrije Braha, vijon ende ta ruajë bukurinë dhe freskinë vajzërore, duke bërë kështu xheloze edhe koleget e saj më të reja në moshë.

Në një intervistë për “Bluetooth”, ajo ka treguar dhe një nga momentet me pikante të jetës së saj, propozimin nga Naimi për martesë.

“Po më propozoi i pari, një natë kur po më përcillte në shtëpi më tha duhet ta dish se unë të dua dhe kërkoj përgjigje nga ti… Unë isha përgatitur shpirtërisht edhe më herët gjatë takimeve tona, gjatë shikimeve dashurore ende të pa thëna mes nesh dhe pranova menjëherë”, ka treguar Mihrija.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mihrija me të paren i tha "po" Naimit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Yjet/Stars-
Kërce tek: