WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Olta Boka, "divorc" me baladat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: Olta Boka, "divorc" me baladat   Sun Dec 12, 2010 3:31 pm

vlerësua në festivalin "Kënga Magjike 2010" me çmimin "Best Balade"... Pas këtij çmimi, deklaroi se do t’u largohej për një farë kohe baladave...
Por e theksojmë, vetëm për një kohë të pacaktuar dhe pas saj, ndoshta Olta Boka i rikthehet sërish fuqishëm ‘dashurisë’ së saj të parë.

Tani për tani më duhet të ndërtoj imazhin e një artisteje që mund të bëjë dhe zhanre të tjera përveç baladës, edhe pse kjo e fundit konsiderohet si më e vështira e muzikës së lehtë...

Po mundohem të marr veten pas një lodhjeje të tejskajshme që kam pasur këto kohë, si pasojë e angazhimit tim në aktivitetin muzikor “Kënga Magjike”.

Nëpërmjet ekranit shihet vetëm fasada, por jo lodhja që më është dashur për t’u ngjitur ashtu siç duhet në skenë ka deklaruar këngëtarja për “Blutooth”
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Olta Boka, "divorc" me baladat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Yjet/Stars-
Kërce tek: