WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PYETJE PER NJE DESIGN

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: PYETJE PER NJE DESIGN   Sun Dec 12, 2010 3:58 pm

O HACKER-BESART SI MUND TE VE NJE DESIGN NE FORUM E KAM
BA POR NUK MUND TA VE KIT HAZER OOO!

ESHT NJE FLAMUR SHQIPTAR DHE POSHT NDER FLAMUR SHKRUAN:
WWW.ALBANIAN-BOYS.TK

NDIHMO KJO ESHT NJE PYETJE E DUA PERGJIGJEN E KESAJ
PYETJE

NGA:ARDITI scratch Question
Mbrapsht në krye Shko poshtë
HackeR-Besart
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 113
Web Page : 335
Join date : 13/11/2010
Age : 22

MesazhTitulli: flm ardittt per desingun   Sun Dec 12, 2010 4:25 pm

flm per desingun vazhdo me desinge se se shpejti je desinger Very Happy

by Hacker Besart
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albanian-boys.tk
 
PYETJE PER NJE DESIGN
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: FORUMI ALBANIAN-BOYS :: Kerkime,Pyetje-
Kërce tek: