WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si Te Ndryshojm TOOLBAR Dhe Te Vendosim FOTO Ne InternetExplorer

Shko poshtë 
AutoriMesazh
HackeR-Besart
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 113
Web Page : 335
Join date : 13/11/2010
Age : 22

MesazhTitulli: Si Te Ndryshojm TOOLBAR Dhe Te Vendosim FOTO Ne InternetExplorer   Sun Dec 12, 2010 4:52 pm

Si Te Ndryshojm TOOLBAR Dhe Te Vendosim FOTO Ne InternetExplorer

--------------------------------------------------------------------------------

SHkoni :

Start > Run > shkrune gpedit.msc

Shkoni :

Configuration > Windows Settings > Internet Explorer Maintenance > Broswer User Interface

Clickoni dy her ne Broswer Toolbar Customizations

Selektoni ne Customize Toolbar Background Bitmap

Pastaj ne Browser e kerkoni foton te cilen doni

Clickoni OK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albanian-boys.tk
 
Si Te Ndryshojm TOOLBAR Dhe Te Vendosim FOTO Ne InternetExplorer
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: Programe & Mesime :: Tuto & Mesime-
Kërce tek: