WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Infarkt në zemër, vdes kalimtari në mes të Tiranës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: Infarkt në zemër, vdes kalimtari në mes të Tiranës   Tue Dec 14, 2010 12:31 pm

Një person ka gjetur vdekjen sot në mëngjes në afërsi të qendrës së Tiranës si pasojë e një infarkti në zemër. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme, në rrugë përballë Muzeut Historik Kombëtar në hyrje të bulevardit “Zogu i Parë”.

Sipas policisë dhe dëshmitarëve, një person, emir i të cilit ende nuk është identifikuar u rrëzua përtokë dhe më pas gjeti vdekjen.

Sipas hetimeve të deritashme në vendin e ngjarjes, rezulton se ky shtetas ende i pa identifikuar ka gjetur vdekjen nga shkaqe natyrale për shkak të infarktit në zemër
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Infarkt në zemër, vdes kalimtari në mes të Tiranës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Lajme-
Kërce tek: