WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 LDK: Qeveria e re pa Hashim Thaçin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: LDK: Qeveria e re pa Hashim Thaçin   Tue Dec 14, 2010 12:38 pm

Anëtari i shtabit zgjedhor të LDK-së Arben Gashi tha se në pamundësi të krijimit të një qeverie stabile për mungesë numrash, zgjidhja mund të gjendet që Hashim Thaçi të mos jetë kryeministër, dhe që në ndërkohë të pastrohen listat, të krijohet situatë e përshtatshme dhe që të mbahen zgjedhje.

Në emër të LDK, ai tha se pavarësisht se kush do të qeverisë me vendin qeveria nuk do të jetë stabile, dhe domosdo vendi do të shkojë drejt zgjedhjeve të reja.
Ai tha se diferenca ndërmjet partive është shumë e ngushtë, dhe se në bazë të rezultateve të tanishme, dy partitë më të mëdha do të kenë 30 ose 32 deputetë secila.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
LDK: Qeveria e re pa Hashim Thaçin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Lajme-
Kërce tek: