WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Reali fiton ndaj Zaragozës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: Reali fiton ndaj Zaragozës   Tue Dec 14, 2010 12:41 pm

Reali i Madridit ka bërë detyrën përballë Zaragozës duke fituar me rezultatin 3-1. Ka ënë një paraqitje e shkëlqyer e Realit i cili nuk e vuri për asnjë moment rezultatin në dyshim. Mesut Oezil ka shënuar në minutën e 15 dhe Ronaldo dyfishon pas një goditje dënimi spektakolare në minutën e 44. Në pjesën e dytë Di Maria shënon dhe golin e tretë në minutën e 47. Vendasit arrijnë të shënojnë golin e nderit pas një penalltie të shkaktuar nga Carvalho në minutën e 54
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Reali fiton ndaj Zaragozës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» PD: Lulzim Basha fiton Tiranën, të dhënat tona janë të sakta
» Xhesika Vula:Tradhtia e shqiprisë ndaj kosoves u vune ne sherbim te jugosllaveve
» Kadare: Pesë shekuj të sundimit osman u flijua vetëm gjuha shqipe! 500 vjet ndëshkim ndaj Skënderbeut, urrejtja vazhdon...
» LDK reagon ndaj tentim atentatit ndaj mjekut Xhavit Hajdari
» Mbajtja e besës ndaj nënës dhe hakmarrja - mesazhe të filmit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: