WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nëse fitoj, qëndroj shumë kohë këtu

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: Nëse fitoj, qëndroj shumë kohë këtu   Tue Dec 14, 2010 12:44 pm

Zërat për pezullimin e tij nuk e prekin. Benitez ka vetëm një objektiv. “Gjithnjë kam qënë i qetë”, ka thënë Benitez nga Abu Dhabi në konferencën e parë zyrtare për shtyp nga kupa e botës për klube. “Flitet për shumë zëvendësues të mitë, por trajneri i Interit jam unë. Dua të fitoj dhe jam i sigurtë që do ta bëj dhe do të jem këtu edhe për shumë kohë. Kam folur me Morattin si përpara edhe pas ndeshjes me Bremenin dhe ai ka kuptuar gjithçka. E dinte gjendjen dhe për mua kjo mjafton”, ka thënë Benitez
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nëse fitoj, qëndroj shumë kohë këtu
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: