WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Topi i artë, përjashtohet Interi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: Topi i artë, përjashtohet Interi   Tue Dec 14, 2010 12:47 pm

Në fillim Diego Milito, jashtë listës së 23 lojatëve më të mirë, pavarësisht dopietës në finalen e Championsit në Madrid. Më pas Wesley Sneijder, i vënë mënjanë nga treshja e mrekullueshme e Barcelonës (Iniesta, Xavi dhe Messi). Në fund edhe Jose Mourinho. Tripleta e turpit, në aspektin e topit të artë, është e kompletuar. France Football dhe Fifa injoruan në mënyrë spektakolare Interin pavarësisht sukseseve të sezonit të kaluar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Topi i artë, përjashtohet Interi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Topi: Integriteti dhe sovraniteti i Kosovës i paprekshëm

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: