WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Orinda Huta s'ka kohë për klipe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: Orinda Huta s'ka kohë për klipe   Tue Dec 14, 2010 12:49 pm

Këngëtarja nga Shqipëria, sharmantja Orinda Huta ka thënë se për momentin nuk mendon më për klipe. Ajo sapo ka realizuar emisionin e saj "Next" dhe ka thënë për mediat shqiptare se nuk po ka kohë për klipe.

Sipas saj, tashmë ajo është e përkushtuar për të punuar sa më shumë në emisionin e saj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Orinda Huta s'ka kohë për klipe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Yjet/Stars-
Kërce tek: