WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lady Gaga, monstra që frikëson Madonën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: Lady Gaga, monstra që frikëson Madonën   Tue Dec 14, 2010 12:52 pm

14 milionë albume të shitura, koncerte me shikueshmëri rekord dhe një veshje që të tremb. Kush është dhe ku dëshiron të shkojë e vetmja këngëtare që arriti ta frikësojë Madonën.

Në përballjen me të humbasin të gjithë. Madje edhe vetë Presidenti Barak Obama ka ndalur në shifrën e 1 milion miqve në “Facebook”, ndërsa ajo, vajza e keqe që çmend njerëzit nëpër radio, diskoteka apo koncerte, i ka kaluar tashmë 14 milionë. 14, ashtu si numri i albumeve të shitur që nga i pari, nën titullin “The fame”. “Hodha bast me veten dhe fitova
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lady Gaga, monstra që frikëson Madonën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sami Repishti: Zbrazëtia shqiptare më ngjall frikë!
» “Jam mysliman, mos ki frikë”
» "Mbahu nëno, mos kij frikë, se ke djemtë në Amerikë!"
» Dritan Dajti, studenti që u kthye në frikën e policisë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Yjet/Stars-
Kërce tek: