WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 BOOBLE OFF

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

Ardit


Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

BOOBLE OFF  Empty
MesazhTitulli: BOOBLE OFF    BOOBLE OFF  EmptyFri Dec 31, 2010 9:08 pm

Mos i hudhni rrobat e tuaja të preferuara! Dhuroni një jetë te re rrobave si: xhamperët, rrollkët, shallët, dorëzat etj, duke i trajtuar me produktin Bobble Off. Bobble Off largon të gjitha cuklat e padëshiruara në rrobat tuaja dhe i bën ato të duken si të reja. Brisqet e integruar në Bobble Off largojnë të gjitha cuklat e neveritshme në rrobat tuaja pa problem, vetëm rëshqitni me Bobble Off mbi zonat e rrobave me cukla për t’i eleminuar ato cukla të padëshiruara që e prishin pamjen e rrobave tuaja. Koka me mekanizëm rregullues bën të mundur përdorimin e Bobble Off mbi të gjitha llojet e veshjeve tuaja. Ajo gjithashtu mund të përdoret edhe në punët rreth shtëpisë, dhe nuk do të dëmtojë materialet tuaja. Përdoreni për jastekët zbukurues, perde, sofa, bile edhe në qilim! Ky produkt ka rezervoarin ku mblidhen cuklat e prera i cili me lehtësi hiqet të pastrohet. Bobble Off do t’i kthej në jetë shumë rroba tuaja të cilat I keni aq të dashura por përplot me cukla. Rrobat tuaja do të fitojnë një pamje krejt të re përsëri.• I bën rrobat dhe materialet e ndryshme të duken përsëri të reja.
• Ngjall batanijet e vjetërsuara, bluzat, fustanet, dorëzat dhe shumë më shumë!
• Rezultate të dukshme – përmes rezervoarit të tejdukshëm për cukla.
• Koka rrotulluese me veprim të sigurtë të brisqeve.
• Thjeshtë dhe e sigurt për të përdorur.
• Shumë e mirë për veshje me materiale të buta.
• Nevojiten 2 x AA bateri (nuk përfshihen në ofertë).Çmimi: 7,99 €
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
BOOBLE OFF
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: Online Shop :: Smart Shop - Kosove-
Kërce tek: