WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tevez, Adebayor dhe Hernandez në listën e Realit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
HackeR-Besart
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 113
Web Page : 335
Join date : 13/11/2010
Age : 22

MesazhTitulli: Tevez, Adebayor dhe Hernandez në listën e Realit   Fri Dec 17, 2010 6:28 pm

Gjiganti spanjoll, Real Madrid, raportohet se dëshrion të sjellë njërin nga treshja sulmuese Carlos Tevez, Emmanuel Adebayor ose Javier Hernandez në afatin kalimtar të janarit.

Bosi i Realit, Jose Mourinho, ka nevojë për një zëvendësim të Gonzalo Higuain, i cili mund të jetë jashtë fushe deri në dy muaj, dhe dyshja e Manchester Cityt dhe i riu i Manchester United kryesojnë në listë.

Mourinho është i bindur se ai do të jetë në gjendje të sjellë Adebayor si huazim, pasi sulmuesi i Togos nuk po e gjen veten në Eastlands, derisa kërkesa për largim e Tevez së fundi, po ashtu e ka alarmuar portugezin.

Sa i takon Hernandez, i cili sapo ka arritur në Old Trafford gjatë verës së kaluar, është vështirë që Sir Alex Ferguson ta lejojë atë të largohet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albanian-boys.tk
 
Tevez, Adebayor dhe Hernandez në listën e Realit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: