WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 “Big Brother”, largohen Seldi dhe Hakiu

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: “Big Brother”, largohen Seldi dhe Hakiu   Sat Dec 25, 2010 4:11 pm

Emocione të forta kanë shënuar spektaklin e mbrëmshëm të “Big Brother” në “Top Channel”.

Pas largimit të Seldit, “Vëllai i Madh” ka vendosur që këtë mbrëmje të ketë një eliminim tjetër. Kika dhe Jetmiri janë përballur në këtë eliminim të dytë, një sfidë të cilën Arbana e ka cilësuar si më të fortën gjatë edicionit të tretë të “Big Brother Albania”. Kjo sfidë është fituar nga Jetmiri.

Ndërkaq, ashtu si çdo javë, nuk kanë munguar as surprizat për banorët brenda shtëpisë. I tillë ka qenë realizimi i portretit të babait të Klodit, të cilin ai e priti me shumë emocione. Një tjetër surprizë është menduar edhe për Jonën, nga i fejuari i saj, Christopher.

Erioni dhe Hakiu kanë shpëtuar të parët nga eliminimi. Miri, Mandi dhe Seldi janë dërguar në zonën e tunelit, ku kanë pritur vendimin se cili prej tyre ishte i eliminuari. Jona është dërguar në zonën e tunelit dhe ka thërritur brenda në shtëpi Mirin, i cili ka qenë i shpëtuari i radhës. Sfida ka qenë mes Seldit dhe Mandit. Arbana lajmëron se banori që lë përfundimisht shtëpinë e “Big Brother” është Seldi. Domi ka shpërthyer në lot, edhe pse i ndan vetëm dy javë nga takimi me të dashurin e saj. Por një tjetër konkurrent do të lërë shtëpinë. Arbana ka lajmëruar banorët dhe publikun se do të ketë një eliminim të dyfishtë, i cili është bërë në mënyrë të rregullt, ku në televotim shkojnë dy më të votuarit, Hakiu dhe Jetmiri, televotim të cilin Arbana e konsideron si më të fortin e këtij edicioni të “Big Brother”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
“Big Brother”, largohen Seldi dhe Hakiu
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Yjet/Stars-
Kërce tek: