WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 VIRGJERESHA 23/08-22/09

Shko poshtë 
AutoriMesazh
HackeR-Besart
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 113
Web Page : 335
Join date : 13/11/2010
Age : 22

MesazhTitulli: VIRGJERESHA 23/08-22/09   Fri Dec 31, 2010 4:01 pm

Megjithese ofendoheni shume shpejt si efekt i Merkurit ne shenjen tuaj, deshironi qe mendimet dhe problemet e nndryshme ti rregulloni duke i diskutuar e pa i hyre sherreve shkaterruese. Te lindurit e shenjes se Virgjereshes ashtu si Binjaket jane te prire per aktivitete mendore. Jeni te afte per te vene ne veprim arysen dhe te kuptoni mire fjalet qe degjoni ose lexoni, kjo ju ndihmon qe te mesoni shpejt. Keni nje thesar te medha dijesh por kete jo shumekush e di pasi jeni te mbyllur ne vetvete. Jeni serioze, te thjeshte e punetore, shqetesoheni me vogelsira qe shumekush nuk mund te veje re, nuk e humbni shume lehte kurajon. E kaloni nje pjese te mire te kohes duke ndihmuar e duke u sherbyer te tjereve, jeni te kujdesshem dhe me pamje drejt se ardhmes. Ne krye te listave tuaja per te pasur kujdes mund te gjendet pastertia dhe shendeti. Mundoheni ti vleresoni gjerat duke u bazuar ne realitet dhe arsye, jeni aktiv e majft te levizshem por te ndrojtur. Ju pelqen arti, letersia dhe deshironi qe ne çdo gje te jeni te rregullt. Deshironi te fitoni nga ana materiale por nuk jeni shume te suksesshem. Nuk tregoni te vjeter, te lindurit e kesaj shenje jane nder me jetegjatet. Jeni tipa qe punoni dhe nuk ju ndihet fjala shume, teper te arsyeshem, nuk i lini punet ne doren e fatit por i hidhni hapat me mend e me kudjes. Keni aftesi per aktor ose per ndonje rol ne teatro. Nese doni diçka mund edhe te thyeni te tjeret per ta arritur ate. Jeni paksa nevrike, te kujdesshem per çdo gje, nuk eshte çudi te keni nje raft me ilaçe per semundje te ndryshme, i vini re shume edhe detajeve te vogla, ju pelqen ti analizoni gjerat. Jeni me fat ne dashuri, por jeta emocionale nuk eshte shume e rendesishem per ju, eshte thjesht diçka perfaqesore, zakonisht martohen vone. Arrinin kenaqesine tuaj ne nje shtepi te rehatshme ne ems te lluksit e konfortit. Femrat e shenjes se virgjereshes mund te preken shume shoejt nga ndonje veprim i gabuar i meshkujve, jo vetem bashkeshorteve te tyre por edeh ata qe ndodhen ne shoqerine ku jetoni keshtu qe ne prani te tyre duhet pasur kujdes kur flet, jane te suksesshem ne fushen profesionale, simbolizojne rregullin dhe punen. Per te lindurit e kesaj shenje puan eshte diçak shume e rendesishme ne jete, veprojne me delikatese, dhe u pelqen qe vazhdimisht te grumbullojne dije. Nje shprehje e pershtatshme per te lindurit e kesaj shenje do te ishte "Po studioj, po kerkoj". U pelqen ti kene nen kontroll gjerat qe perdorin. Kane nje veçanti: Ose vene çdo gje ne rregull ose e bejne lemsh çdo gje, nuk arrijne te gjene nje vije te mesme. Per ta miqesia eshte e rendesishme por nuk do te harxhonin kohen kot me nje njeri qe rri kot e qe nuk i pelqen puna. Jane njererz qe dine te thone Jo. Duhet te mesojne se jo te gjithe njerezit jane nejsoj, te jene objektiv si edhe te mos u bejne te tjereve ate qe nuk do tu pelqente tua benin atyre vete. Kane frike dhe shqetesohen shume nga semundjet. Si e thame edhe em siper jane punetore por nese gjenden ne mes te rehatise dhe lluksit mund te behen tipa qe u pelqen rehati, dembele. Shpenzojne shume dhe e kane te veshtire te grumbullojne para. Ndikohen nga nejrezit qe dine te flasin bukur e te sillen diplomatike.

Javë e mbarë për ata që do të kenë një ide apo një projekt për të realizuar. Duhet të jeni komunikues dhe bindës për të kthyer gjithshka në favorin tuaj. Alegria do të mbretërojë në dashuri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albanian-boys.tk
 
VIRGJERESHA 23/08-22/09
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: Interesante ..! :: Horoskop .-
Kërce tek: