WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mou: Skualifikimi? Një medalje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
HackeR-Besart
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 113
Web Page : 335
Join date : 13/11/2010
Age : 22

MesazhTitulli: Mou: Skualifikimi? Një medalje   Sat Dec 04, 2010 4:05 pm

"Skualifikimi nga UEFA? Një medalje, nuk është një sanksion”. Jose Mourinho ironizon kështu për stopin prej dy ndeshjesh, nga të cilat një është e kushtëzuar, për urdhërat e përjashtimeve nga loja me karton të kuq të Sergio Ramos dhe Xabi Alonso. Kundër Ajaxit në Champions. “Është normale dhe jam i lumtur për faktin se ekziston një rregullore për mua dhe një rregullore tjetër për gjithë trajnerat e tjerë. Ajo që të tjerëve u lejohet, mua më ndalohet. Unë jam unë, në të mirë apo në të keq”, përfundon Mourinho
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albanian-boys.tk
 
Mou: Skualifikimi? Një medalje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: