WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Një vit nga vdekja e Michael Jackson-it

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: Një vit nga vdekja e Michael Jackson-it   Tue Dec 14, 2010 12:55 pm

Në këtë ditë një vit më parë botën e tronditi lajmi nga vdekja e papritur e mbretit të pop-it Michael Jackson .

Dhe, një vit pasi Jackson la këtë botë, komentet dhe supozimet në lidhje me vdekjen e tij nuk mbaruan.

Komenti i fundit vjen nga motra më e vjetër, La Toja, se vdekja e Xhekson nuk beson se është një tragjedi por vrasje "për shkak të parave," transmeton BBC.

La Toja Xhekson pohon se ai u vra, sepse siç thotë ajo në një intervistë në një televizion amerikan, Michael kishte vlerë më shumë i vdekur se sa i gjallë. "

Michael Jackson papritmas vdiq në vitin 51-të të jetës dhe është varrosur në varrezat Forest Loun në Los Anxhelos.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Një vit nga vdekja e Michael Jackson-it
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Yjet/Stars-
Kërce tek: