WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Fernando Torres & Fabregas ne Barcelone ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
HackeR-Besart
Administrator
Administrator
HackeR-Besart


Numri i postimeve : 113
Web Page : 335
Join date : 13/11/2010
Age : 27

Fernando Torres & Fabregas ne Barcelone ? Empty
MesazhTitulli: Fernando Torres & Fabregas ne Barcelone ?   Fernando Torres & Fabregas ne Barcelone ? EmptyFri Dec 31, 2010 5:44 pm


Fernando Torres & Fabregas ne Barcelone ? Fabreg10

Tabloidi anglez ‘Sunday Mirror’ publikon sot se Barcelona po përgatit sulmin për të marrë në merkaton e verës së ardhshme futbollistët Cesc Fabregas dhe Fernando Torres.

Barcelona do të ishte në gjendje të blinte lojtarët e kombëtares spanjolle tani që ka lidhur marrëveshjen me “Qatar Foundation” dhe do ishte e gatshme të ofronte rreth 100 milionë euro.

Kapiteni i Arsenal, Cesc Fabregas, e ka bërë publike dëshirën e tij për të luajtur me Barcelonën, ndërsa sulmuesi i Liverpool, Fernando Torres, nuk po kalon një sezon të mirë në Angli.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albanian-boys.tk
 
Fernando Torres & Fabregas ne Barcelone ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Barcelona, 100 milionë për Fabregas-Torres

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: FORUMI ALBANIAN-BOYS :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: