WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

FORUMI ALBANIAN-BOYS

 
Asnjë mesazh i ri

Lajmet e Portalit

Lajme Qe Dalin ne Portal ! ...
66Fri Dec 31, 2010 5:44 pm
HackeR-Besart Fernando Torres & Fabregas ne Barcelone ?
Asnjë mesazh i ri

Regullat & Lajmerime

RreGullaT e ForumIt
11Sat Dec 04, 2010 1:17 pm
HackeR-Besart Regullat e Forumit
Asnjë mesazh i ri

About . - www.albanian-boys.tk

DICKA RETH FORUMIT TONE .. !
11Mon Dec 13, 2010 5:38 pm
HackeR-Besart Albanian-boys.tk      About
Asnjë mesazh i ri

VreJtje & Sugjerime

Ketu jan VrejTjet Ndaj AnTaRve & Sygjerimet .
00
Asnjë mesazh i ri

Votime & Sondazhe

Votime per ndonje antare per grade .. !
00
Asnjë mesazh i ri

Kerkime,Pyetje

Kerkime , Pyetje nga antaret . ! Ne Japim Pergigjee .
12Sun Dec 12, 2010 4:25 pm
HackeR-Besart PYETJE PER  NJE  DESIGN

LAJME

 
Asnjë mesazh i ri

Lajme

Ketu mund ti gjeni lajmet e reja nga boto , rajon dhe vend
3939Fri Dec 31, 2010 8:35 pm
Ardit Holandë, prangoset 27 vjeçari, abuzohen 50 fëmijë
Asnjë mesazh i ri

Ekonomi

Ekonomi lajme te reja
44Sun Dec 12, 2010 3:28 pm
Ardit Pesë vitet e ardhshme kaos për Eurozonën
Asnjë mesazh i ri

Sport

Te rejat nga sporti
4848Fri Dec 31, 2010 8:54 pm
Ardit BARCELONA VITIN E ARDHSHËM NË KROACI
Asnjë mesazh i ri

Yjet/Stars

Yjet e estrades te huaj etj ...
1717Sat Dec 25, 2010 4:11 pm
Ardit “Big Brother”, largohen Seldi dhe Hakiu

TEMA TE FORUMIT

 
Asnjë mesazh i ri

Bisede e Lire

Bisede e ndryshmee dhe e Lire per Antaret
00
Asnjë mesazh i ri

Ofertat

Ofertat per gjdo gje
22Fri Dec 31, 2010 5:52 pm
HackeR-Besart Ofert me pagese .. !
Asnjë mesazh i ri

Oferta free

oferta free(fal)
33Sun Dec 12, 2010 3:37 pm
Ardit www.albanian-boys.tk
Asnjë mesazh i ri

Oferta me kusht qe......

Oferta me kusht qe.......
11Sat Dec 04, 2010 4:24 pm
HackeR-Besart ofrojm vetem per ju
Asnjë mesazh i ri

Prezanto Web Faqen Tende Ketu

Prezanto Web Faqen tuaj ketu .
12Fri Dec 17, 2010 7:10 pm
HackeR-Besart FORUMI  I  RI
Asnjë mesazh i ri

Nicka per MSN

Ketu duhet te postoni nicka per msn...
11Sat Dec 25, 2010 4:31 pm
HackeR-Besart nicka per msn by=besart

Programe & Mesime

 
Asnjë mesazh i ri

Tuto & Mesime

Ketu mund te mesoni me teper per pc tuaj
1313Sun Dec 12, 2010 4:53 pm
HackeR-Besart Google trick
Asnjë mesazh i ri

vBulletin Mesime

Mund te gjeni mesime reth vBulletin (regullimin e forumit tuaj)
33Fri Dec 31, 2010 5:57 pm
HackeR-Besart Si ta bejm te mund te postojme cdo 4 sec jo cdo 30
Asnjë mesazh i ri

Teknologji,Informatik

Teknologji lajme , informatik
22Tue Dec 14, 2010 1:00 pm
Ardit BMW X3, sjell kënaqësi në timon
Asnjë mesazh i ri

Programee

ketu duhet te postoni programe te ndryshme
33Sun Dec 12, 2010 4:48 pm
HackeR-Besart RealPlayer Premium 11.1.1 Build 6.0.14.944Actions !
Asnjë mesazh i ri

Windows

Programe windows , mesime windowsi etj ..
33Fri Dec 17, 2010 7:24 pm
HackeR-Besart theme per window xp
Asnjë mesazh i ri

Design

ketu postojjni desinge treja :)...
11Fri Dec 17, 2010 7:37 pm
HackeR-Besart desing by besart

LOJRAT - KREJT QEKTU

 
Asnjë mesazh i ri

Counter Strike 1.6

Mesime per counter strike , loja diskutime , cheats ..
33Fri Dec 31, 2010 5:23 pm
HackeR-Besart - Instalimi i Counter-Strike 1.6 + Patch v26 -
Asnjë mesazh i ri

GTA SAN ANDREAS

Gta San Andreas , Diskutime , Shkarkime etj.
11Sun Dec 12, 2010 4:03 pm
Ardit SI  MUND TA SHKARKOSH GTA SAN ANDREAS
Asnjë mesazh i ri

Gta Vice City

Gta Vice City . Shkarkimi , Diskutime , Cheats per Gta etj .
44Fri Dec 31, 2010 5:19 pm
HackeR-Besart Cheats & Codes - Anglisht per Ps 2 (pjesa e trete)
Asnjë mesazh i ri

Shkarko Lojra

Shkarko Lojra falas .. vetem ne www.albanian-boys.tk
11Fri Dec 31, 2010 6:03 pm
HackeR-Besart shkarko lojra ne ...
Asnjë mesazh i ri

Luaj Lojra Online

Luaj Lojra Online .. ne Web Faqet Cka i oFron albanian-boys faqja ..!
00

Interesante ..!

 
Asnjë mesazh i ri

GaZetA

Ketu duhet ti postoni Gazetat
22Sun Dec 05, 2010 1:23 pm
HackeR-Besart www.lajmepress.com
Asnjë mesazh i ri

Filma

Ketu i gjeni filmat me te ri !
22Fri Dec 17, 2010 7:33 pm
HackeR-Besart Indecent Proposal (1993) dvdrip
Asnjë mesazh i ri

Mp3 Music Shqiptare (Zbavitese)

Muzik Zbavitese Shqiptare .
11Sun Dec 12, 2010 4:08 pm
Ardit DEGJO MUZIKA ARGETUESE
Asnjë mesazh i ri

Mp3 Music e Huaj.

Music e Huaj .
22Fri Dec 31, 2010 5:01 pm
HackeR-Besart 	 Shkarko MP3 te huaja duke perdorur Youtube
Asnjë mesazh i ri

Mp3 Music Shqiptare (Popullore)

Muzik popullore Shqiptare
11Fri Dec 31, 2010 5:06 pm
HackeR-Besart Shkarko Muzik popullore
Asnjë mesazh i ri

Funny PHoto / Foto Qesharake

Foto Mundet te postojsh interesante .
22Fri Dec 31, 2010 5:13 pm
HackeR-Besart fanny photo
Asnjë mesazh i ri

Horoskop .

Horoskop .
1212Fri Dec 31, 2010 4:05 pm
HackeR-Besart PESHQIT 19/02-20/03
Asnjë mesazh i ri

Barcoleta

Barcoleta shqip . Barcoleta Anglisht . Interesant barcoleta ..!
33Sat Dec 25, 2010 12:42 pm
HackeR-Besart hasa dhe hysa ne nju jork

Quize & Show

 
Asnjë mesazh i ri

Quize .. ( Kuize )

Kuize Per Antaret .. ! Kerkojme pergjigje te sakta ..
26Fri Dec 31, 2010 4:52 pm
HackeR-Besart Quiz .. Sport ..
Asnjë mesazh i ri

Show Shqiptare..

Show Shqiptare .. Interesante
11Sat Dec 25, 2010 3:03 pm
HackeR-Besart kafeneja jone dhe ne albanian-boys

Online Shop

 
Asnjë mesazh i ri

Online Shop

Blerje Online .. Blerje te ndryshme ..
00
Asnjë mesazh i ri

Shpallje - Shitje

Shitje Dhe Shpallje nga antaret .. Shes dicka ...
00
Asnjë mesazh i ri

Smart Shop - Kosove

Blerje per gjithe ata cka jane ne Kosove ..
44Fri Dec 31, 2010 9:08 pm
Ardit BOOBLE OFF
Asnjë mesazh i ri

Eli Shop - Tetov , Shkup

BLerje ne Qendren Tregtare Eli Shop ne Tetove dhe Shkup ..
00

Shporta

 
Asnjë mesazh i ri

Shporta

ShpoRta sherben per ti qlyer temat nuk i lejon Forumi.
00
Albanian Forum Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 200 artikuj
Forumi ka 4 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Shqiperi etnike
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 17 më Sun May 31, 2020 11:09 am

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ web Master ][ Administrator ][ Super Moderator ][ Moderators ][ Desinger ][ Sponsor ][ V.I.P ][ User ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur