WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 HASANI MBETET TE SHKENDIJA

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

Ardit


Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

HASANI MBETET TE SHKENDIJA Empty
MesazhTitulli: HASANI MBETET TE SHKENDIJA   HASANI MBETET TE SHKENDIJA EmptyFri Dec 31, 2010 8:48 pm

Deri në fund të këtij sezoni sulmuesi Ferhan Hasani do të mbetet tek Shkëndija e Tetovës. Lajmi u bë i ditur nga vetë sulmuesi “Kuq e zi”, i cili për ALSAT – M, tha se krahas ofertave të mira që kishte nga klube evropian dhe ato nga azia, pas bisedës me drejtuesit e klubit, ka vendosur që ti mbetet besnik Shkëndisë deri në fund të sezonit. Sulmuesi 19 –vjeçar Hasani në sezonin vjeshtor ishte njëri ndër futbollistët më të mirë në kampionatin vendor, ndërsa në fanellën e Shkëndisë, arriti të shënojë tre gola. Lajmet e fundit nga Shkëndija, thonë se këtë skuadër nga futbollistët që luajtën në vjeshtë, asnjë nuk ka paralajëmruar se do të ik në merkaton e dimrit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
HASANI MBETET TE SHKENDIJA
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shkëndija kampione
» Shkëndija kampione
» Incident pas ndeshjes Shkëndija – Renova

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: