WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 AB CIRCLE PRO

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

Ardit


Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

AB CIRCLE PRO  Empty
MesazhTitulli: AB CIRCLE PRO    AB CIRCLE PRO  EmptyFri Dec 31, 2010 9:04 pm


Ju paraqesim sistemin AB CIRKL PRO, mënyra më e shpejtë dhe më e lehtë për të fituar bark të drejtë dhe me muskuj siq gjithmonë e keni dëshiruar.
Në fakt, me AB CIRKL PRO arrini rezultate të dukshme për vetëm dy javë.


E mira e kësaj ushtrimore është se ushtrimet janë të lehta dhe ju duhen vetëm 3 minuta në ditë.


Pajisjet ordinere si stërvitje kanë vetëm lëvizjet para dhe mbrapa dhe nuk e shkriejnë dhjamin.

AB CIRKL PRO kombinon stërvitjet kardio dhe ato të barkut për të shkrier yndyrën, ndërsa platforma qarkore që nuk krijonë fërkime, duke përdorur forcën e gravitetit formëson muskujt tuaj të sipërm, të mesëm dhe të ulët të abdomenit tuaj, dhe atë vetëm në një lëvizje rrethore të vetëm, duke formësuar trupin tuaj si asnjë pajisje tjetër deri më tani.


Ju do të keni një bark të drejtë dhe të fortë për vetëm disa javë.
Në fakt, tre minuta në ditë me AB CIRKL PRO është njejtë sikur t’i bëni 100 ushtrime të barkut. Thirrni dhe porositni menjëherë usht- rimoren AB CIRCLE PRO.Çmimi nga: 119,90 €
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
AB CIRCLE PRO
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: Online Shop :: Smart Shop - Kosove-
Kërce tek: