WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 TRUE COVER

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

Ardit


Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

TRUE COVER Empty
MesazhTitulli: TRUE COVER   TRUE COVER EmptyFri Dec 31, 2010 9:06 pm

Ju prezentojmë True Cover, një zbulim revolucionar në botën e kozmetikës. Kjo është një zgjedhje e shëndoshë për të gjitha problemet që keni me lëkurën. True Cover përmirëson lëkurën tuaj, lëkurën e pabarabartë, pikat e zeza, njollat nga rrezet e diellit, kapilarëve të zgjeruar, bile edhe shpimet e vogla. True Cover gjithashtu mbulon edhe problemet serioze në lëkurën tuaj, si aknet , shenjat e lëndimeve të ndryshme në fytyrën tuaj, shenjat e lindura por edhe ato të fituara gjatë jetës suaj. Kjo është një cudi estetike të cilën e keni pritur.

• Lënda bazë e True Cover-it, është uji shumë i pastër pa kemikale dhe shtesa të ndryshme.

• Përmbane shtesa të bimëve si: aloa, kamomil dhe livando, të cilat hidratojnë dhe bëjnë revitalizimin e lëkurës së ndieshme.

• Është i testuar dermatologjikisht, nuk e irriton lëkurën, vepron si antialergjik dhe nuk përmban parfume.

• True Cover është i qëndrueshëm ndaj ujit, i jep lëkurës një pamje natyrore.

• True Cover vjen me 2 nuansa, krema për pastrim ngjyrë qumështi, brusha, pasqyra dhe DVD me të fshehtat e bukurisë dhe udhëzimi.Çmimi: 29,90 €
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
TRUE COVER
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: Online Shop :: Smart Shop - Kosove-
Kërce tek: