WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Kjo familje ndanë shtëpinë me 80 kafshë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
HackeR-Besart
Administrator
Administrator
HackeR-Besart


Numri i postimeve : 113
Web Page : 335
Join date : 13/11/2010
Age : 27

Kjo familje ndanë shtëpinë me 80 kafshë Empty
MesazhTitulli: Kjo familje ndanë shtëpinë me 80 kafshë   Kjo familje ndanë shtëpinë me 80 kafshë EmptySat Dec 04, 2010 4:11 pm

Kjo familje ndanë shtëpinë me 80 kafshë Familj10

Familja Hewitt nga Morley në afërsi të Leedsit, në Britaninë e Madhe, e ndan shtëpinë me 80 kafshë ekzotike. Gjarpinjtë, hardhucat dhe zogjtë janë si anëtarë të familjes.

Alan dhe Heather Hewitt në koleksionin e tyre kanë 20 gjarpinj, 15 reptilë, 25 gjitarë dhe disa lloje zogjsh, transmeton MIA.

Fëmijët e tyre Abigail, Grace dhe Edward duket se kënaqen me shoqërinë e këtyre kafshëve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albanian-boys.tk
 
Kjo familje ndanë shtëpinë me 80 kafshë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: FORUMI ALBANIAN-BOYS :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: