WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kosova humb 20 milionë euro

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: Kosova humb 20 milionë euro   Sun Dec 12, 2010 3:25 pm

Kosova nuk e ka pasur aq lehtë të bëhet anëtare e Fondit Monetar Ndërkombëtar, ndërsa tash, për shkak të situatës politike dhe fushatës zgjedhore, rrezikon keqësimin e raporteve me këtë organizatë dhe si rrjedhojë edhe ndihmën financiare makroekonomike që Bashkimi Evropian ka ndarë për Kosovën.

Burimet nga BE-ja i kanë thënë “Kohës Ditore” se tashmë janë të njoftuar me premtimet e mëdha që po jepen në fushatën zgjedhore në Kosovë, për realizimin e të cilave Kosova nuk ka mjete, por nuk duan të prononcohen publikisht rreth kësaj, duke mos dashur të përziheshin në fushatën zgjedhore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kosova humb 20 milionë euro
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Skandaloze: Për gjashtëmijë euro, shkodranen ia shesin një plaku të Kosovës (Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Ekonomi-
Kërce tek: